english
tisk qsl
Q S L   p r o   v á š   ú s p ě c h
TITULNÍ STRÁNKA | KONTAKT
JAK OBJEDNAT QSL  |  TISK QSL - CENÍK  |  GALERIE QSL  |  ZAJÍMAVÉ KNIHY  |  REFERENCE
JAK OBJEDNAT  
tisk qsl


 
Titulní stránka > Jak objednat QSL > Výrobní lhůty

Tisk QSL lístků - dodací lhůty

letadlo

Jsme velmi rychlí. Došlé podklady pro výrobu kontrolujeme obratem po jejich doručení. Ihned poté vás budeme e-mailem informovat o přijetí zakázky a začneme vytvářet grafický návrh podle vašich instrukcí. Ten byste měli obdržet nejpozději do jednoho týdne. Po odsouhlasení návrhu z vaší strany odesíláme hotové QSL lístky během několika dnů. Poštovní přeprava do Evropských zemí je různá, od jednoho až dvou dnů do OK, OM a DL po asi dva týdny do okrajových destinací. Mimo Evropu zasíláme již výhradně letecky, doprava je obvykle jeden až dva týdny.

Expediční lhůty i nadále zkracujeme. Naše expediční centrum přímo v DL obsluhuje celou Evropskou unii. Přednostně vyřizujeme mimoevropské zákazníky, potom Evropu a nakonec OK zakázky. Je to z důvodu zdržení při poštovní přepravě. Pokud něco opravdu spěchá (expedice ap.), dejte nám vědět, zkusíme pro to udělat maximum.

Ke zdržení dochází při zpracování nevhodných elektronických dat, při zaslání nejasných podkladů, při neuvedení vaší e-mailové adresy a telefonu v objednávce. Velmi nás zdržuje i neuvádění CALL v předmětu e-mailu nebo v záhlaví dopisu (CALL se musí týkat QSL, ke které se váš dopis vztahuje, ne vaše osobní CALL). Uvědomte si, že vyřizujeme několik set e-mailů denně.

  Máte-li dotazy, kontaktujte nás.
  E-mail: print@qsl.cz, tel. +420 603 179 766.


 

ELLI QSL printing - Beda OK1FXX
e-mail: print@qsl.cz

1996-2022© OK1FXX 73s!